Напій "з майбутнього": Coca-Cola використала штучний інтелект для створення нового смаку

Напій

Гігант безалкогольних напоїв Coca-Cola оголосив про випуск лімітованої серії легендарного напою з новим смаком, створеним за допомогою технологій штучного інтелекту. Як пише CNBC, він отримав назву Y3000.

В компанії новий смак назвали "першим футуристичним ароматом, створеним спільно з людиною та штучним інтелектом".

Процес створення Y3000 відбувався у два етапи. На першому - експерти компанії провели опитування для збору "ключових смакових переваги та тенденцій" споживачів. Далі над зібраним масивом даних вже працював ШІ.

У Coca-Cola не розкривають, яким є новий смак. Проте відомо, що напій випускається у двох версіях: з цукром та без.

ШІ-технології застосувалась і під час розроблення футуристичної банки для напою з "піксельним логотипом, чистими хромованими кольорами, а також елементами фіолетового, рожевого та синього кольорів".

"За допомогою технології штучного інтелекту Coca-Cola Y3000 Zero Sugar фантазує, який смак може мати Coca-Cola з майбутнього, і пропонує інноваційний досвід для дослідження майбутнього", - розповіла директорка із глобальної стратегії компанії Оана Влад.

Як відомо, штучний інтелект стає не лише частиною життя людей, але й складовою сучасних війн. За допомогою ШІ військові обирають цілі для знищення й прогнозують подальші дії ворога. Цифровий розум для боротьби зі злочинністю та фейками росії та Китаю. Про роль штучного інтелекту в діяльності армій та правоохоронних структур читайте у матеріалі “Ми-Україна” за цим посиланням.

Головне