Українське оборонне відомство опублікувало світлини одного з переданих Україні БМП Bradley після обстрілу. Машина на знімках пережила ворожу...
Окупанти грабують мешканців Херсонщини та їхні домівки у зоні затоплення після підриву Каховської ГЕС.
Сили оборони за тиждень звільнили сім населених пунктів.
Уразити ракетами Київську ГЕС майже неможливо, оскільку для її захисту було зосереджено відповідні сили і засоби.
Російські окупанти періодично завищують втрати Збройних сил України на тому чи іншому напрямку.
Вода через підрив Каховської ГЕС може знести мінні загородження, тож зростає додаткова небезпека від вибухонебезпечних предметів.
Сили оборони не застосовуватимуть під час контрнаступу винищувачі F-16, які нададуть західні партнери.
Україні для звільнення власних територій від російських окупантів необхідно чотири ескадрильї винищувачів F-16.