Протягом грудня обсяги споживання електроенергії українськими підприємствами збільшилися на 37,6%.
Протягом грудня обсяги споживання електроенергії українськими підприємствами збільшилися на 37,6%.
Протягом 18 січня рівень споживання електроенергії залишався на високому рівні і постійно зростав.
Через негоду без світла залишилися 67 населених пунктів в Україні. Напередодні ще 64 населених пункти, які були знеструмлені через негоду, заживили.
З понеділка, 29 січня, енергопостачальник Yasno почне відключати електроенергію боржникам у Києві.
Після купівлі електроенергії її продали реальним учасникам ринку, а отримані за це кошти вивели на рахунки за кордон. При цьому електроенергію так і не було одержано.
"Укренерго" прогнозує незначний дефіцит електроенергії протягом 10 січня, споживання зростає.
Через стрімке підвищення рівня енергоспоживання виникло значне додаткове навантаження на електростанції.
Причиною називають початок робочого тижня та відновлення ділової активності.
росія століттями брехала про Мазепу, але ця брехня програла, заявив президент Володимир Зеленський
Президент привітав українців з Днем Конституції 28 червня
На ранок зафіксовано влучання ракети і 14 дронів-камікадзе на 11 локаціях
Ми використовуємо cookies для забезпечення роботи сайту, аналітики та показу вбудованого контенту (наприклад, відео з YouTube). Продовжуючи перегляд, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Введіть вище та натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc, щоб скасувати.