Волонтерка майже за рік війни врятувала понад 500 хижаків з окупованих територій

Волонтерка майже за рік війни врятувала понад 500 хижаків з окупованих територій

Зоозахисниця з Київської області рятує хижаків з окупованих територій. Про це йдеться у сюжеті телеканалу “Ми-Україна”.

За словами директорки Центру порятунки диких тварин Наталії Попової, їй вдалося врятувати понад 500 тварин, яких покинули господарі. Серед них є левиця з Донеччини, білий тигр з Харківщини, та африканський леопард з Луганщини.

“Вочевидь, леви розводились, скоріше всього, для продажу. Коли ми її (левицю, - ред.) забрали, через деякий час вже була підозра, що вона вагітна. Ну звісно ми цього 100% знати не могли, я годую всіх однаково, а вона почала рости, як на дріжджах”, - розповіла Наталія.

Більш того, вагітною левицю хотіли вивезти за кордон, але не встигли, за два дні до рейсу вона народила трьох малюків. Левенятам лише два місяці, а вони вже проявляють свій дикий новор.

Також жінка розповіла, що серед врятованих хижих тварин є білий лев з Харківщини, якого покинули господарі. Тварина проживала на окупованій території і зазнала великого стресу.

“Це хлопчик, він з Харківської області, з приватних рук, він пережив окупацію, пережив весь цей струс, залишився живий”, - прокоментувала зоозахисниця. 

За його життя борються лікарі, але не дають прогнозів, чи тигр виживе. 

“В нього багато хвороб одночасно, на фоні стресу в нього болячки і розвинулися”, - додала Попова. 

Варто зазначити, що жінка рятувала тварин і до війни, але в результаті вторгнення окупантів покинутих тварин стало більше. Вивезти хижаків це лише пів справи, тяжче поставити їх на лапи. 

Більшість тварин відправляють за кордон, двоє маленьких левенят із Донеччини вивезли до польского звіринця. Їх знайшли військові в підвалі. Малюки страждали від болю, бо їли кістки, які забили їм кишківник. 

За словами рятувальниці, критичний стан маленькі хижаки вже пройшли, але відновлюватися їм тепер буде потрібно не один рік.

В звіринці є й африканський тигр, який не звик до суворих зим і перебуває у вольєрі під лампами. Скоро щей красень із Луганської області переїде до нової домівки.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, в Харківській області в місті Берислав поліцейські врятували пса, який впав в каналізаційний люк.

Головне