В США росіянка намагалася вбити українку, щоб жити за її документами

В США росіянка намагалася вбити українку, щоб жити за її документами

В США росіянку Вікторію Насирову визнали винною у спробі вбити свого косметологиню Ольгу Цвик, яка є українкою. Наразі термін ув'язнення ще обговорюється. У 2016 році зловмисниця намагалась отруїти жінку чизкейком з великою дозою сильного заспокійливого (феназепам), щоб жити за її паспортом.

Про це пише видання BBC. Як зазначається, Олена Цвик вижила, а коли повернулась з лікарні, то виявила, що її документи були викрадені. Йдеться про паспорт та дозвіл на роботу у Сполучених Штатах. Крім того, Насирова забрала коштовності та 4 000 доларів. Зазначається, що обидві жінки мали темне волосся, однаковий колір шкіри та говорили російською.

Під час зустрічі росіянка з'їла два шматочки чизкейка, а третій - запропонувала Цвик. Постраждалу почало нудити після чого вона втратила свідомість. Наступного дня українку знайшла непритомною подруга. Біля жінки були розкидані таблетки, аби інсценувати самогубство.

Для Насирової це були не перші проблеми з законом. У 2015 році Інтерпол видав червоне повідомлення про її арешт через вбивство жінки в росії роком раніше. Росіянка вбила сусідку та викрала її заощадження.

Росінка Насирова (ліворуч) і українка Цвик (праворуч)

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, прес-служба Офісу Генерального прокурора розповіла, що навесні минулого року російські загарбники окупували населений пункт на Київщині та знущалися над мирним населенням. Один з окупантів погрожував місцевій жительці вбити її чоловіка та ґвалтував українку в покинутому будинку.

Головне