Україна чи Захід: де українські підлітки бачать своє майбутнє, - опитування 

Україна чи Захід: де українські підлітки бачать своє майбутнє, - опитування 

Попри повномасштабну війну та усі викликані нею супутні фактори 86% українських підлітків бачать своє майбутнє в Україні. Ще більший відсоток молодих громадян нашої країни абсолютно переконані у нашій перемозі - 95%.

Про це свідчать результати опитування благодійного фонду "Клуб Добродіїв".

Дані дослідження показують, що 70% опитаних українців віком від 13 до 17 років хочуть жити та навчатись в Україні, а 90% – бути корисними для держави. Крім цього, 43% підлітків долучалися до волонтерства.

"Згідно з нашим дослідженням підлітки, які сьогодні залишаються в Україні, роблять це цілком усвідомлено. Вони проживають цей нелегкий досвід на рівні з дорослими та готові брати відповідальність за своє майбутнє. Свідомі, з великим бажанням реалізуватися, а найголовніше - зробити це тут, в Україна. Це вселяє надію”, - прокоментувала результати опитування засновниця фонду Марія Артеменко.

У дослідженні взяли участь 600 підлітків віком 13-19 років з Києва, Львова, Одеси, Дніпра.

Нагадаємо, лютневе опитування КМІС показало, що абсолютна більшість українців виступає категорично проти територіальних поступок на користь ворога, щоб настав мир. Не готові жертвувати українськими землями 87% населення. Тільки 9% українців допускають можливість поступитись певними територіями в обмін на мир і "збереження незалежності” нашої країни. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, від початку наступного місяця, тобто з 1 квітня 2023 року, головування у Раді безпеки ООН перейде до російської федерації. Ротація відбувається на щомісячній основі та відбувається щомісяця в алфавітному порядку назв країн-членів органу Організації Об’єднаних Націй англійською мовою.

Головне