У Києві встановлять новорічну ялинку: за чиї гроші

У Києві встановлять новорічну ялинку: за чиї гроші

На Софіївській площі у Києві планується встановити новорічну ялинку за рахунок меценатів у цьому році. Ні з бюджету міста, ні з державного бюджету не буде виділено коштів.

Про це повідомляє "Вечірній Київ" з посиланням на голову компанії Folk Ukraine Ігоря Добруцького.

Folk Ukraine вже традиційно відповідає за підготовку до Нового року у столиці.

"Як і минулоріч, на локації не буде фудкортів, а ялинка, її оздоблення, іграшки, а також генератор для освітлення будуть коштом меценатів. З державного і міського бюджету не витратять ані копійки", – сказав Добруцький.

Наразі немає інформації щодо тематики прикрашення святкової локації. Концепцію планує представити мер міста Віталій Кличко.

Варто зауважити, що минулого року ялинку на Софіївській площі підсвітили 19 грудня, традиційно в День святого Миколая. Тоді 12-метрова новорічна красуня сяяла енергоощадними синьо-жовтими гірляндами, які були під'єднані до генератора. Було багато дискусій стосовно встановлення ялинки в умовах воєнного стану, але міська влада вирішила не відмовляти українцям у радості святкувань Різдва та Нового року.

Цього року ймовірно, ялинку у Києві підсвітять 6 грудня, у День святого Миколая за новим стилем.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, Державна прикордонна служба за 10 місячів відмовила у виїзді за межі України 43 тисячам осіб. Відомо, що більшість відмов від співробітників ДПСУ отримують чоловіки. Прикордонники відмовляли з різних причин, але найбільше через те, що громадяни не відповідали умовам перетину державного кордону.

Головне