Британська розвідка: рф планує перекинути в Україну свої найновіші танки Т-14 “Армата”

Британська розвідка: рф планує перекинути в Україну свої найновіші танки Т-14 “Армата”

Росія може перекинути в Україну свої нові танки Т-14 “Армата”. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії в Twitter.

Як зазначають британські експерти, зробити це можуть у пропагандистських цілях.

"Росія, ймовірно, розглядає можливість розміщення невеликої кількості своїх нових основних бойових танків Т-14 "Армата" в Україні. Наприкінці грудня 2022 року зображення показали Т-14 на полігоні на півдні Росії: це місце пов’язували з діяльністю перед розгортанням операції в Україні", - йдеться в повідомленні. 

У міністерстві зауважили, що використання танків “Армата” проти Сил оборони несе певні ризики для росії. 

"Будь-яке розгортання Т-14, ймовірно, буде ризикованим рішенням для Росії. Одинадцять років розробки програми супроводжувалися затримками, скороченням запланованого розміру парку та повідомленнями про проблеми з виробництвом", - зазначили в Міноборони Британії.

Додатковим викликом для росії є налагодження логістичного ланцюга для Т-14, оскільки він більший і важчий за інші російські танки, наголошують в МО Британії.

"Якщо Росія розгорне Т-14, то, швидше за все, в пропагандистських цілях. Виробництво, ймовірно, йде лише в десятках, тоді як командири навряд чи довірять машині в бою", - додали в Міністерстві. 

https://twitter.com/DefenceHQ/status/1615955033668853760

Як писав “Ми-Україна” раніше, радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов заявив, що російська федерація перейшла до фази затяжної війни в Україні ще з літа-осені минулого року.

Головне