На Київщині лікарка після операції залишила у тілі дитини серветку: їй повідомили про підозру

На Київщині лікарка після операції залишила у тілі дитини серветку: їй повідомили про підозру

У Київській області лікарка залишила після операції у тілі 7-річної дитини сторонній предмет. Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

За даними відомства, 7-річному хлопчику провели оперативне втручання в хірургічному відділенні однієї з лікарень Київської області. За деякий час хлопчик почав скаржитися на погане самопочуття, тому батьки відвезли дитину в "Охматдит".

"Після виписки з медустанови дитина скаржилася на погане самопочуття. Батьки доставили хлопчика до НДСЛ "Охматдит". Там йому проведено повторне оперативне втручання під час якого медичний персонал дістав з тіла дитини відрізок серветки, залишеної після попередньої операції", - зазначили у прокуратурі.

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бориспільської окружної прокуратури лікарці оголосили підозру за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником (ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, у Дніпрі жінка зробила смертельну ін’єкцію своїй півторарічній дитині. Дитина померла в реанімації через гостре отруєння препаратом. Жінку засудили за умисне вбивство до восьми років за ґратами. Однак сторона обвинувачення вважає вирок занадто м'яким і має намір оскаржити його.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, в Київській області жінка разом із співмешканцем катувала та ґвалтувала власних дітей віком 3, 5 та 11 років.  Дітей часто карали, ставили біля стіни на коліна з піднятими вгору руками, а щоб сусіди не чули, що вони плачуть, жінка закривала їм ганчіркою рота.

Головне