Midjourney V5 запустять на цьому тижні: 7 фішок оновленої нейромережі зі створення зображень

Midjourney V5 запустять на цьому тижні: 7 фішок оновленої нейромережі зі створення зображень

Цього тижня відбудеться велике оновлення Midjourney — штучного інтелекту, який генерує зображення за описом. У мережі вже з’явились перші роботи нової версії нейромережі, які демонструють її можливості. Підвищена деталізація і реалістичність представлених зображень свідчать про суттєве розширення творчих горизонтів програми. “Ми-Україна” дізнавався, що відомо про Midjourney V5 і чим дане оновлення здивує користувачів.

Що нового у Midjourney V5

1. Тестувальник Javi Lopez   одним з перших виклав кілька зображень, які демонструють нові можливості Midjourney. Судячи з малюнків, наступна версія штучного інтелекту відрізняється підвищеною деталізацією та якістю зображень. Нейромережа добре може впоратися з портретами, малює птахів і вдало генерує зображення напоїв та фруктів.

Фото: Twitter/Jjavilopen
Фото: Twitter/Jjavilopen
Фото: Twitter/Jjavilopen

2. Також зображення V5 демонструють вищий рівень деталізації та точності, у фотореалістичних зображеннях. Зображення, згенеровані v5, зазвичай мають вищу роздільну здатність за замовчуванням (1024 x 1024) і можуть відображати ширший діапазон стилів. Ось кілька перших фотореалістичних зображень з нової версії Midjourney.

Фото: Twitter/nickfloats
Фото: Twitter/nickfloats

3. Великою проблемою наявної версії Midjourney є неточне представлення рук та пальців. Зазвичай їх дуже багато або занадто мало. Іноді пальці бувають дивно зігнуті або викривлені. Розробники доклали зусиль, аби виправити проблему із зображенням кінцівок. Погляньмо, як виглядають руки у V5.

https://twitter.com/mrgreen/status/1634069992890068992?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1634069992890068992%7Ctwgr%5Eb806032aeba243795c43b297443f156e7ea62695%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fthe-decoder.com%2Fmidjourney-v5-launching-this-week-see-some-alpha-version-images%2F

4. Одним з найбільш розповсюджених способів роботи з Midjourney була ілюстрація дитячих книг. У новій версії генерування 2D анімації стало більш деталізованим. Малюнки стали більш “чистими” й можуть бути використані за призначення без додаткового опрацювання.

5. Також покращилась якість генерування архітектурних та інтер'єрних зображень. Деякі західні компанії використовують Midjourney у своїй роботі. Наприклад, британська фірма Zaha Hadid Architects за допомогою нейромережі створює деякі свої проєкти. Високий рівень деталізації у V5 суттєво розширює можливості зі створення архітектурних об’єктів.

Фото: Twitter/nickfloats
Фото: Twitter/nickfloats

6. Ігрова індустрія також отримає потужний інструмент зі створення концепт-артів. Нові можливості V5 дозволяють генерувати ілюстрації, які нічим не відрізняються від робіт справжніх малюнків художників. Те ж саме стосується й 3D об’єктів, моделей персонажів та ігрових локацій.

7. Оновлена Midjourney також чудово зображує реалістичне середовище. Фотографічні пейзажі, події та люди, створені завдяки нейромережі стало ще складніше відрізнити від справжніх. Окрім творчих можливостей це може мати й негативні наслідки. Фейкові зображення у Google Maps, складніші операції на інформаційному фронті, більше інструментів для створення fake news - таким може виявитись темний бік розвитку ШІ.

Фото: Twitter/Jjavilopen
Фото: Twitter/nickfloats

Midjourney V5 і ChatGPT-4 — дві найбільш передові технології, які будуть випущені в найближчому майбутньому. Їхній потенціал величезний, і можна лише уявити, як вони повпливають на світ. Створення реалістичних зображень V5 та розширені можливості мовного моделювання GPT-4 розширять межі застосування технологій на основі ШІ.

Нагадаємо, чат-бот ChatGPT і нейромережа Midjourney відповіли на запитання “Ми-Україна” щодо першого року повномасштабного російського вторгнення.

Головне