Дефіцит залишається суттєвим: Київ поки не може відмовитися від аварійних відключень світла

Дефіцит залишається суттєвим: Київ поки не може відмовитися від аварійних відключень світла

В Києві наразі неможливо перейти з аварійних відключень на планові. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор енергетичної компанії YASNO Сергій Коваленко. 

"Дефіцит залишається суттєвим. Київ сьогодні мав обмеження в 952 МВт. Цих лімітів недостатньо, щоб перейти з екстрених відключень до планових, стабілізаційних. Графіки не діють", - зазначив він.

Коваленко додав, що на 18 січня прогнозовані такі ж самі обмеження.

Також генеральний директор YASNO розповів, чому обсяги електроенергії не зменшується, хоча мешканці столиці намагаються економити. 

"Найбільш імовірно, справа у відкладеному споживанні, коли після відновлення постачання ми починаємо "надолужувати". Заряджаємо те, що сіло, робимо щось, що не встигли, поки світла не було. І це нормально. Як тільки ліміти від "Укренерго" стануть більші і ми зможемо повернутися до графіків, то і відкладений попит почне спадати", - пояснив Коваленко.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, ситуація в українській енергосистемі на ранок понеділка, 16 січня, не дозволяла енергетиками вимикати світло у Києві та області, на Одещині і Дніпропетровщині по графіку.

Головне