США та Японія спільно розроблятимуть захист від гіперзвукових загроз з боку росії, Китаю та КНДР

США та Японія спільно розроблятимуть захист від гіперзвукових загроз з боку росії, Китаю та КНДР

Сполучені Штати та Японія цього тижня домовляться про спільну роботу над розробкою та створенням ракети-перехоплювача для гіперзвукових загроз з боку рф, Китаю та КНДР. Про це із посиланням на дані видання Yomiuri, пише Reuters.

Очікується, що відповідну угоду підпишуть американський президент Джо Байден та японський прем'єр Фуміо Кішіда вже цієї п'ятниці, під час візиту останнього до США.

Як відомо, на відміну від типових балістичних боєголовок, що летять за передбачуваними траєкторіями до своїх цілей, гіперзвукові снаряди можуть змінювати курс, що ускладнює націлювання.

Майбутня угода стане другим випадком співпраці Вашингтона та Токіо в галузі технологій ПРО. До цього вони спільно створили ракету більшої дальності, призначену для ураження боєголовок у космосі, для захисту від ракетних ударів Північної Кореї.

Нагадаємо, Повітряні сили ЗСУ напередодні, 12 серпня, прозвітували, що українська ППО вже збила 13 "Кинджалів" і понад 20 інших балістичних ракет. Зокрема, йдеться про понад 20 "Іскандерів" та С-400.

За оцінкою відомства, російський військово-промисловий комплекс продовжує виготовляти ракети для армії рф. Ворог має змогу випускати на своїх заводах 100 високоточних далекобійних ракет на місяць, серед яких і балістичні,

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Херсонській області шестеро людей загинули внаслідок обстрілів російськими військами двох населених пунктів. Внаслідок атаки по Широкій Балці загинули троє дорослих людей – двоє чоловіків та жінка, а також дитина до двох років. Ще одна дитина – хлопчик 12-ти років, був доставлений до лікарні.

Головне