Росіяни зменшили корабельне угруповання в Чорному морі через шторм, – Гуменюк

кораблі рф у Чорному морі

російська федерація зменшила корабельне угрупування у Чорному морі. Погода критична для запуску літаків чи “Шахедів”. Втім, ракетна загроза з боку окупантів не виключена.

Про це розповіла керівниця прес-центру сил охорони та оборони ОК “Південь” Наталія Гуменюк розповіла в ефірі “Ми-Україна”.

“Раніше ми спостерігали понад 10 кораблів, зараз це 6 кораблів. Серед них один підводний ракетоносій, спорядження якого може сягати 4 ракет типу “Калібр”. Це спосіб “залишатися на чергуванні” та нагадувати про власну присутність”, – зазначила Гуменюк.

Вона додала, що, скоріш за все, вони не будуть застосовані, але ракетна загроза не виключається. Штормова погода критична і для літаків, не спостерігається і загроза “шахедів” через поривчастий вітер.

Нагадаємо, раніше Гуменюк розповіла, що окупанти навмисно обстрілюють поля, які самі ж росіяни і замінували. Це робиться для унеможливлення розвитку економіки у цих регіонах. Мова йде про Запорізьку на Херсонську області.

“Вони продовжують бити правобережжя з метою тероризму мирного населення. На жаль, є факти застосування керованих авіаційних бомб. Вони продовжують цю тактику. Вони б’ють по промислових потужностях регіону для того, щоб не дати можливість підняти голову і розвивати економіку на де окупованих територій”, – сказала вона.

За її словами, ворог обстріляв хлібозавод, молокозавод. В результаті було поранено цивільну особу, інша, на жаль, загинула під час обстрілу.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Резніков розповів, коли відбудеться контрнаступ української армії.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.