Шмигаль розповів, хто очолить Міносвіти та Мінстратегпром

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що міністром освіти планується призначити Оксена Лісового, а міністром стратегічних галузей промисловості – Олександра Камишіна. Про такі зміни очільників Міносвіти і Мінстратегпром голова українського уряду повідомив у своєму Telegram-каналі.

“Сьогодні на засіданні фракції політичної партії “Слуга народу” обговорили кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень”, – розповів Шмигаль.

За його словами, найближчим тижнем планується:

  • Звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета;
  • призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового;
  • звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна;
  • призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна.

Крім того, Шмигаль повідомив, що віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров буде опікуватися ще низкою напрямків, крім діджиталізації. Його майбутня посада — віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, очільник українського зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба розповів, що Міністерство закордонних справ України оголосило відкритий набір на посади послів. За його словами, на цей крок відомство зважилося, щоб знайти сильних і фахових людей, які будуть якісно виконувати свою роботу. При цьому він додав, що МЗС постійно шукає нових сильних кандидатів всередині дипломатичної служби та зовні на відповідальні посади. Кулеба переконаний, що в  Україні є сильні та фахові люди, однак поки їх не вдалося знайти або вони не готові взятися за складну роботу Посла України.

Головне