росія не зможе розмістити ядерну зброю в Білорусі: Данілов назвав причину

ядерна зброя в Білорусі Данілов

Заяви російського президента Володимира Путіна щодо розміщення ядерної зброї на території Білорусі є простим шантажем. рф не зможе розмістити ядерні боєголовки через заборону Китаю.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі Суспільного.

“Ніякого розміщення ядерної зброї у Білорусі не буде і бути не може до того часу, поки Китай не дасть дозволу. Чи надасть КНР дозвіл? Я більш ніж впевнений, що ні”, – сказав він.

За його словами, розміщення ядерної зброї на території Білорусі не потрібне ні Пекіну, ні Москві.

“Заяви Путіна щодо подібних планів є звичайним шантажем, який направлений на те, щоб американці погоджувались якомога скорше іти на якісь перемовини, домовлятися, щоб зупинити війну на умовах рф”, – додав Данілов.

Він зауважив, що росіяни вже не хочуть подальшої ескалації війни, а хочуть закінчити її якнайшвидше.

“Не треба тут нічого вигадувати, тут немає ніякої конспірології. Це така тупа гра Москви, яка завжди для того, щоб примусити американців, англосаксів іти на перемовини з росіянами саме по нашому кейсу”, – пояснив посадовець.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, Україна з початку роботи зернового коридору змогла експортувати 26 мільйонів тонн агропромислової продукції.

Нагадаємо, 18 березня віцепрем’єр-міністр з відновлення Олександр Кубраков повідомив про те, що зернова ініціатива була продовжена на 120 днів.

Головне

На відміну від Ілона Маска його конкурент в освоєнні космосу сер Річард Бренсон закликав США та світ не лише продовжити підтримку України, а й подвоїти обсяги допомоги. У колонці, опублікованій…