Росія може напасти на Білорусь, якщо Мінськ відмовиться бути плацдармом для війни

рф може атакувати Білорусь. Це цілком може статись у разі, якщо білоруська сторона відмовить Кремлю у допомозі з веденням війни проти України.

Такий сценарій розвитку подій в програмі “Лінія фронту” озвучив аналітик Білоруського інституту стратегічних досліджень Вадим Можейко.

“Це цілком реалістичний сценарій, тому варто думати про те, як цьому запобігти. Очолення Білорусі якимось російським генералом – не те, чого б хотіла Україна, Польща, Литва та НАТО взагалі”, – зазначив він.

Як повідомила пресслужба самопроголошеного президента РБ Олександр Лукашенко, у середу, 24 травня він знову приїхав у Москву. В російській столиці, як очікується, він візьме участь у пленарному засіданні ІІ Євразійського економічного форуму.

Днями Лукашенко заявив про, що між росією та Білоруссю “проблеми є, нестикування якісь”. Він додав, що в ході зустрічі російським диктатором вони збираються “допомогти урядам розв’язати якісь вузли”.

Як писав “Ми-Україна” раніше, під Бахмутом загинув 30-річний майстер спорт України з боксу Олександр Онищенко. Спортсмен вирушив захищати країну у перші дні повномасштабного російського вторгнення.

Головне