Речник МЗС відповів на нові скандальні заяви Орбана про Україну

Міністерство закордонних справ України порадило прем’єр-міністру Угорщини Віктору Орбану поглянути правді в очі у відповідь на його заяву про “фінансове неіснування України”. Саме допомога українському народу забезпечує мирне небо над Угорщиною та іншими європейськими містами.

Про це заявив речник зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко на своїй сторінці у Facebook.

“Чергова антиукраїнська заява. Зовсім не дивуємося, що вона отримала миттєву схвальну реакцію в Москві”, – зазначив речник МЗС.

За його словами, цинічним є те, що угорське керівництво висловлюється про фінансові питання інших країн. Це відбувається в той час, коли сама Угорщина отримує чималі гроші від ЄС для підтримки своєї економічної стабільності.

“Закликаємо Віктора Орбана глянути правді в очі: підтримка України – не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує насамперед у свою власну безпеку. Натомість угорська влада має бути вдячна за те, що на тлі безпрецедентної російської агресії українці, ціною власних життів, тримають мирне небо над Будапештом та іншими європейськими містами”, – додав Олег Ніколенко у соцмережі.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що Україна на сьогодні є “фінансово неіснуючою країною”. Він також додав, що як тільки Сполучені Штати та країни Європи припинять вливати у Київ кошти, російсько-українська війна на цьому одразу і закінчиться. Орбан додав, що процес забезпечення України грошима не може тривати вічно.

Головне

Міністр оборони Естонії Ханно Певкур у вівторок, 3 жовтня, перебуває з офіційним візитом в Україні. Напередодні він зустрічався з президентом Володимиром Зеленським, сьогоднішній день – розпочав із відвідання Київщини. Зустріч…