Ракети не так небезпечні, як керовані бомби, виробництво яких зараз росія нарощує, - експерт

Ракети не так небезпечні, як керовані бомби, виробництво яких зараз росія нарощує, - експерт

Окупаційне військо збільшує виробництво авіабомб, оснащених "крилами" та GPS-навігацією. Ці керовані бомби становлять для України більшу небезпеку, ніж крилаті ракети.

Таку думку в ефірі "Ми-Україна" висловив військовий оглядач Олександр Шульман.

"Ці бомби з великою кількістю вибухової речовини, будучи скинуті з літаків з відстані 100-150 км, які знаходяться за межами ураження наших ЗРК, більш небезпечні, ніж крилаті ракети. Коли літак рф виходить на рубіж атаки та скидає таку керовану бомбу – це досить небезпечно", – зазначив він.

За словами Шульмана, якщо його не збивати на відстані 100-130 км, на які здатні ракети західного виробництва, нас чекають важкі часи.

Нагадаємо, про виготовлення росіянами нового виду важких 1,5-тонних авіаційних бомб раніше розповідав речник Командування Повітряних сил Юрій Ігнат. Він наголошував, що нині українське військо не має змоги їх збивати. Для цього нам потрібні системи Patriot, SAMP/T  та сучасні бойові літаки, такі як винищувачі F-16.

Ворог застосовує ці бомби дистанційно. Поки що безкарно. Потрібно розуміти, що такі бомби завдають ударів з дистанції 50+ кілометрів і з-за лінії бойового зіткнення чи державного кордону. Тому поки що нема чим діставати саме літаки, які їх запускають”, – пояснив Ігнат.

Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни 8 квітня атакували Херсонщину керованими бомбами.  Ворожа авіація скинула вибухівку на елеватор у Бериславі та вдарила по селу Львове Тягинської громади. 

Головне