Mac або Windows - що обрати? Основні переваги та відмінності ноутбуків

Mac або Windows - що обрати? Основні переваги та відмінності ноутбуків

У сучасному світі одним із найпоширеніших питань під час вибору техніки для роботи стає питання вибору ноутбука, який працює на базі macOS чи Windows. З огляду на статистику останніх років, українці надають перевагу комп'ютерам, які працюють на операційній системі Windows. Водночас кількість тих, хто зупиняє свій вибір на Макбук, активно зростає чи не щодень. Основними перевагами останнього є функціональність, потужність, захищеність і можливість впоратися з будь-якими навантаженнями. Серед мінусів - досить висока ціна.

В чому плюси MacBook

Першочергово MacBook без зайвих проблем інтегрується з екосистемою Apple та її іншими пристроями, а саме: 

  • iPhone,
  • iPad,
  • Apple Watch.

 

Завдяки цьому складності в синхронізації даних, завантажених файлів, повідомлень, контактів тощо між пристроями не виникає. Між собою вони здатні створити єдину зручну для кожного користувача систему. 

Серед інших переваг: 

  • Надійність та якість збірки. Для MacBook використовуються лише преміальні матеріали, які проходять ретельний контроль якості.
  • Операційна система MacOS - надвисокий рівень безпеки, захист від вірусів, систематичне оновлення нових функцій і покращень.
  • Продуктивність та енергоефективність. Apple у своїй роботі завжди використовують лише найпотужніші процесори і батареї, які надають високу продуктивність при досить довготривалій роботі без додаткової підзарядки.
  • Дизайн та портативність. MacBook - це простий, водночас елегантний девайс із мінімальним дизайном. Він тонкий, має маленьку вагу, тож підійде тим, хто часто подорожує або регулярно змінює робоче місце.


Плюси у виборі ноутбука на базі Windows

Головною перевагою таких ноутбуків є надзвичайно величезний вибір за доступною ціною. Кожен може обрати в цій категорії ноутбук, враховуючи всі наявні потреби і бюджет: від висококласних професійних або ігрових до недорогих моделей, які впораються з базовими потребами.

Інші переваги Windows:

  • Сумісність з програмним забезпеченням, адже саме Windows є найпоширенішою операційною системою у світі.
  • Гнучкість та налаштування під потреби кожного окремого користувача та можливість подальшого апгрейду конкретної моделі.
  • Підтримка та постійне оновлення ігрових додатків, які стануть у пригоді навіть самим затятим геймерам. 

 

Варто зауважити, що кожна з вищеперелічених платформ має як свої плюси, так і мінуси. Тож пошук і вибір оптимального варіанта лишається лише за його майбутнім власником. 

Головне