Які банки сьогодні надсилають кредитні картки за кордон. Умови та ціни читайте далі

Які банки сьогодні надсилають кредитні картки за кордон. Умови та ціни читайте далі

Багато українців в умовах воєнних дій опинилися за кордоном, далеко від дому та звичних умов життя. У світі кредитні картки стали невід'ємною частиною життя більшості людей.

Усі звикли за допомогою кредиток оплачувати покупки у магазинах, знімати готівку у банкоматах, а також використовувати різноманітні бонусні програми. Які українські банки можуть відправити свої банківські картки за кордон?

ПриватБанк

Послуги ПриватБанку доступні у шести країнах Європи: Литві, Німеччині, Польщі, Молдові, Румунії та Чехії. Замовити її можна онлайн через додаток банку. Для подання заявки потрібен номер телефону країни доставки.

monobank

Доставка карток цього цифрового банку проводиться у більш ніж 150 країн світу. Оформлення відбувається через програму monobank.

Сенс Банк

Послуги Сенс Банку доступні у більш ніж 200 країнах світу. Це невеликий банк, який пропонує своїм клієнтам вигідні умови кредитних карток.

ПУМБ

ПУМБ - це один із найбільших банків України. Він пропонує широкий вибір кредитних карток, які можна використовувати за кордоном. Можливість отримати кредитну картку за межами України з'явилася восени 2023 року.

Також послугу доставки кредитної картки за кордон надають:

  • Кредобанк. Поки що замовити карту можна лише до Польщі за допомогою додатку.
  • Банк Райффайзен. Доставка за кордон доступна для преміум клієнтів банку.
  • GlobalPost. Це компанія, яка займається доставкою посилок та документів до інших країн.

Доставкою пластикових карток за кордон займаються Нова Пошта та Укрпошта. Але найпростіше в наші дні оформити кредит на карту онлайн.

Які загальні умови доставки кредитних карток за кордон?

Умови доставки залежать від політики кожного банку. В цілому, вони включають основні пункти:

  1. Клієнт має бути громадянином України та мати чинний закордонний паспорт.
  2. Карта має бути випущена банком, який надає послугу доставки кредитки за кордон.
  3. Клієнт має сплатити вартість доставки.

Висновки

Більшість великих українських банків надають послугу доставки пластикових кредитних карток за кордон. Роль грає лише витрачений на очікування фізичної карти час і вартість перевезення її через кордон. Ці умови різняться залежно від особливостей кожного банку. Якщо ви все ж ухвалите рішення оформити кредитну картку онлайн, не забудьте перевірити рейтинг МФО в Украине, щоб вибрати найкращий для вас сервіс.

Головне