Дивний “миротворець”: Подоляк відповів Лукашенку на заклик “оголосити перемир’я”

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк відреагував на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що Україна і рф повинні оголосити перемир’я.

За словами Подоляка, у разі оголошення будь-якого припинення вогню росія матиме право залишитися на територіях України, які вона окупувала.

“Ще раз по пунктах. Будь-яке припинення вогню буде означати право рф залишитися на окупованих територіях. Цього категорично не можна допустити”, – наголосив радник голови ОПУ.

Також він додав, що Україна має цілковите право передислоковувати свої війська і техніку у своїй країні, як вважає за потрібне.

“Україна має право переміщувати на своїй території війська і техніку так, як вважає за потрібне. Дивні “миротворці” виглядають комічно”, – заявив Михайло Подоляк.

Як повідомляли “Ми-Україна”, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував припинити бойові дії в Україні “обом сторонам” конфлікту. Він заявив, що “націоналістів” в Україні більше немає, а люди з обох сторін не розуміють, за що воюють. При цьому він додав, що у разі необхідності росія зможе використовувати всі види зброї.

Головне

Компанія SpaceX відправила на Міжнародну космічну станцію чотирьох туристів. Пілотований корабель Crew Dragon здійснив комерційний рейс, другий за останні два роки. Які перспективи має космічний туризм і скільки зараз коштує злітати на орбіту — дізнавався “Ми-Україна”.