Перші танки Challenger та інша техніка від партнерів вже в Україні: Резніков оприлюднив фото

Голова Міністерства оборони України Олексій Резніков показав нову техніку від західних партнерів, яка вже перебуває у підрозділах десантників Збройних сил України.

Відповідну заяву очільник Міноборони опублікував на Facebook-сторінці відомства. Як зазначається, Резніков спільно з командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майором Максимом “Майком” Миргородським та десантниками “обкатали” нове поповнення в українських армованих підрозділах. Мова йде про британські Challenger 2, американські Stryker та Cougar, а також німецькі Marder.

“Ще рік тому ніхто б не міг подумати, що підтримка партнерів буде такою потужною. Що увесь цивілізований світ перезавантажиться і врешті дасть опір кривавому агресору, країні-терористу рф. За цей рік все змінилося. Україна змінила світ. Стійкість українського народу та майстерність нашої армії переконали, що Україна переможе”, – йдеться в заяві Резнікова.

За словами міністра, Україна вже перемагає. Водночас він зазначив, що невдовзі переваги нової техніки завдяки військовим відчують на собі російські окупанти.

“Тож, в сухому залишку: наш “військовий зоопарк” розширюється. А до “бойових кицьок” долучився “слон”. Саме так прозвали Challenger наші десантники”, – додав Резніков.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, ЗМІ розповіли, що Німеччина вже доставила в Україну обіцяні танки Leopard 2. Ймовірно, що прибули всі 18 одиниць бронетехніки. Це відбулося приблизно через два місяці після того, як уряд Німеччини ухвалив рішення про постачання танків Збройним силам України.

Головне