В Україну прибули танки Leopard 2 від Німеччини, – ЗМІ

Німеччина вже доставила в Україну обіцяні танки Leopard 2. Ймовірно, що прибули всі 18 одиниць бронетехніки.

Про це повідомило німецьке видання Der Spiegel.

“Танки Leopard 2 із Німеччини були передані Україні”, – йдеться у статті видання.

Це відбулося приблизно через два місяці після того, як уряд Німеччини ухвалив рішення про постачання танків Збройним силам України. При цьому раніше федеральний голова Міністерства оборони Німеччини Борис Пісторіус вирішив збільшити загальну кількість запланованих поставок з 14 до 18 танків Leopard 2 A6.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, українські військові завершили навчання на танках Challenger 2 у Великій Британії та повертаються на війну, щоб продовжити боротьбу з російською ордою. Захисники України навчилися керувати британськими танками й ефективно виявляти та знешкоджувати цілі на полі бою. Серед іншого українців навчали командувати та працювати разом у складі танкового екіпажу Challenger 2.

Крім того, Сполучені Штати Америки можуть прискорити постачання танків Abrams для України. Це можливо, якщо Міноборони країни відправить старішу модель Abrams – M1A1. Як зазначається, ЗМІ дізналися, що це дозволить пришвидшити постачання танків українським військовослужбовцям Збройних сил України. Вони зможуть опинитись в зоні бойових дій за вісім-десять місяців. При цьому спочатку Пентагон планував відправити 31 новітній M1A2 Abrams для України. Однак його виробництво та доставка могли тривати рік або два.

Головне