Періодичність масованих обстрілів буде знижуватися, – представник ГУР

Періодичність ракетних ударів російських загарбників по Україні буде продовжувати знижуватися. Це пов’язано, зокрема, зі зміною тактики ворога щодо обстрілів території України.

Про це повідоми представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі марафону “Єдині новини” на телеканалі “Ми-Україна”. Він зазначив, що тактика росіян у порівнянні з початком війни дуже змінилася.

“Раніше основа ракетного удару – це були ракети Х-101, Х-555 і “Калібри”. На сьогодні рф використовує весь спектр ракетного озброєння, яке у неї є. Це свідчить про те, що великих запасів ракет у них вже немає. Воєнна розвідка також фіксує, що виробництво ракет у росії не покриває їх витрат. Минулий удар був приблизно 30-ма ракетами – таку кількість рф виготовляє за місяць”, – пояснив представник ГУР.

За словами Скібіцького, можна зробити висновок, що удари будуть, але їх масованість залежатиме від запасів. Якщо раніше обстріли були кожного тижня, то зараз будуть раз на місяць, а то і рідше.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Наталія Гуменюк,  речниця ОК “Південь”, розповіла, що російське окупаційне військо постійно змінює тактику роботи, щоб обійти систему протиповітряної оборони України.

Напередодні Гуменюк також пояснила, що масована ракетна та дронова атака російських загарбників у ніч проти 9 березня з використанням “Кинжалів” свідчить про намір агресора знайти нову тактику ударів. За її словами, рф знадобилося більше часу для того, аби зібрати свої ресурси до купи. Вона також розповіла, що російські окупанти вишукували варіації, як заплутати українські сили своїми діями. При цьому ракетами “Кинжал” росіяни намагаються тиснути на українців.

Головне