Єдина країна, яка готова воювати з рф - це Україна, - Подоляк

Єдина країна, яка готова воювати з рф - це Україна, - Подоляк

Єдина країна, яка готова воювати з рф - це Україна, інші держави таку війну не витримають. Відповідну заяву в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" зробив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

"Наші партнери розуміють, шо сьогодні вирішується питання, чи буде світ існувати в межах міжнародного права, як правила, які будуть регулювати міждержавні відносини, чи буде домінувати демократія, як концепція вільної дискусії, чи буде домінувати тероризм і авторитаризм. Тому що авторитаризм без тероризму неможливий. Росія інвестує в шантаж, в політичні вбивства, в тероризм в різних частинах світу. І тому наші партнери свідомі щодо того, якщо росія не програє, тоді Європи не існує більше. Тоді там буде домінувати російська федерація так чи інакше. Тоді по світу буде дуже багато конфліктів і тоді ціна перемоги росії буде набагато вища, ніж ціна підтримки України. Це свідомо розуміють наші партнери", - зазначив Подоляк.

При цьому він додав, що в Європі свідомо розуміють - вони не витримають війни з рф.

"Якщо Україна не виграє, ну, припустимо, ви кажете: "Партнери в якийсь час зламаються і будуть себе вести, як вели до цієї війни". Тоді це буде означати, що ціна, яку демократія заплатить по фіналу всього, що буде далі відбуватися, буде в сто разів вища, ніж ціна підтримки безпосередньо України. Бо сьогодні єдина країна, як з'ясувалося, яка готова безпосередньо воювати з російською федерацією, безпосередньо на полі бою, незалежно від кількості зброї, техніки, мобілізованих, яких росія відправляє, є Україна. Інші держави таку війну не витримують. І Європа це свідомо розуміє", - пояснив Михайло Подоляк.

Як повідомляли "Ми-Україна", раніше Михайло Подоляк закликав не збільшувати вагу будь-яких наявних “мирних ініціатив”, адже всі вони є проросійськими.

Головне