Росіяни завдали ударів по об'єктах "Нафтогазу" в Полтавській та Харківській областях, застосувавши щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні безпілотники.
Про це повідомив керівник НАК "Нафтогазу" Сергій Корецький.
За його словами, противник також атакував вахтовий автобус, який перевозив персонал підприємства. Попри це, обійшлося без постраждалих серед працівників.
"Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки системно вжитим заходам безпеки обійшлося без постраждалих серед наших колег", - зазначив Корецький.
Варто зазначити, що в ДСНС повідомили, що рятувальники ліквідували наслідки на промислові об'єкти у Кременчуцькому районі Полтавської області. Вогонь вдалося загасити на кількох локаціях, інформація про загиблих або поранених також не надходила.
До ліквідації наслідків російських обстрілів залучили 182 співробітників ДСНС та 47 одиниць спеціальної техніки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НПС "Второво" у Володимирській області рф зазнала повторного ураження дронами СБУ
Як писав "Ми-Україна" раніше, війська рф систематично обстрілюють об'єкти "Нафтогазу", зокрема 24 червня зафіксовано удари по інфраструктурі компанії у чотирьох областях.