НПС "Второво" у Володимирській області рф зазнала повторного ураження дронами СБУ

НПС
Фото: з відкритих джерел

Бійці ЦСО "Альфа" здійснили повторне ураження нафтоперекачувальної станції "Второво" у Володимирській області рф в ніч на 27 червня.

Про це повідомили в СБУ.

У відомстві зауважили, що ураження об'єкту було здійснено в межах 40-денної операції впливу на території рф, щоб змусити Кремль завершити війну проти України.

За попередніми даними, оприлюдненими СБУ, українські безпілотники влучили у технічні будівлі об'єкта, після чого на станції сталася детонація.

У спецслужбі нагадали, що попереднього разу безпілотники атакували станцію "Второво" 10 червня. Інформації про масштаби пошкоджень або офіційної реакції російської сторони не надходило.

За інформацією СБУ, лінійно-виробничо-диспетчерська станція "Второво" входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга" та є одним із ключових логістичних вузлів транспортування світлих нафтопродуктів. Через неї здійснюється постачання дизельного пального до Московського кільцевого нафтопродуктопроводу, звідки паливо надходить на великі нафтобази навколо російської столиці. Крім того, станція використовується для транспортування нафтопродуктів до експортних терміналів у портах Балтійського моря.

"СБУ й надалі проводитиме спецоперації на стратегічних об’єктах рф, що забезпечують функціонування її воєнної економіки. Ворог повинен відчути наслідки своєї агресії не лише на полі бою, а й у власному бюджеті, логістиці та експортних доходах", - наголосили у Службі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, також вранці 27 червня в рф уражено завод "Титан-Барикади" у Волгограді, на якому росіяни виробляють пускові установки для ракетних комплексів.

Головне