Відео розстрілу нашого бійця - це неспростовний доказ для трибуналу проти рф, - Подоляк

Відео розстрілу нашого бійця - це неспростовний доказ для трибуналу проти рф, - Подоляк

Відео розстрілу військовослужбовця Збройних Сил України, якого російські окупанти вбили за гасло "Слава Україні", є неспростовним доказом для трибуналу проти росії.

Про це в ефірі телемарафону Єдині новини на телеканалі “Ми-Україна” заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Він наголосив також, що відео розстрілу демонструє країнам світу істинне обличчя російської федерації.

"Це відео є абсолютним доказом, достатньо ефективним. Друге - ми так суттєво пришвидшуємо створення трибуналів. Їх є декілька: ключовий - це спецтрибунал щодо злочину агресії рф, на якому ми маємо позбавити імунітетів Путіна, Лаврова та інших осіб і зафіксувати сам факт агресії. Щодо кримінальних проваджень - їх вже є 70 тисяч. У рамках усіх судових процесів такі відео будуть створювати нестерпне ставлення до росії на роки вперед. Мені видається, що Захід вже все зрозумів, у повному обсязі. Вони відверто кажуть про те, що війна має закінчитися виключно перемогою України. А рф у такому вигляді, як є зараз, існувати більше не може", - пояснив Подоляк.

Нагадаємо, раніше цього місяця мережею поширилося відео жорстокого вбивства російськими солдатами взятого в полон українського військового. На відео, яке вже стало вірусним, зображено, як російські загарбники після слів українського захисника “Слава Україні!” розстрілюють чоловіка.

Як писав "Ми-Україна" раніше, адвокат Юрій Білоус розповів, що за розстріл українського військового передбачено покарання у вигляді довічного ув’язнення.

Головне