В МЗС відповіли на обвинувачення, нібито Україна просила ЄС не вводити нові санкції проти Білорусі

В МЗС відповіли на обвинувачення, нібито Україна просила ЄС не вводити нові санкції проти Білорусі

Міністерство закордонних справ України спростувало інформацію про те, що Білорусь не потрапила під нові санкції через прохання України. 

Як розповів речник українського зовнішньополітичного відомства, інформація, яка почала ширитися мережею, що нібито Україна попросила не застосовувати нові санкції щодо Мінська, це неправда.

"Повідомлення деяких ЗМІ не відповідає дійсності. За підтримку агресії рф проти України на білорусь нині накладено низку персональних та секторальних санкцій. Нам відомо про обговорення між державами-членами ЄС питання подальшої синхронізації санкцій, накладених на рф", - заявив речник МЗС.

При цьому він додав, що наразі консенсусу всередині ЄС немає, а також заявив, що Україна спільно з партнерами активно працюють, щоб новий, десятий пакет санкцій, був максимально ефективним.

Варто зазначити, що першим про те, що ЄС не запровадив нові санкції проти Білорусі на прохання України, повідомив журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

https://twitter.com/RikardJozwiak/status/1613466506993565698

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", у Брюсселі прискорили роботу над десятим пакетом санкцій проти Росії – країни-члени хочуть ухвалити новий пакет до саміту Україна-ЄС у Києві, який запланований на початок лютого 2023 року. Нові обмеження тепер можуть стосуватися також Білорусі.

Головне