В Мелітополь з’їжджаються “туристи” з російських глибинок: їх вже більш ніж місцевих 

В Мелітополь з’їжджаються “туристи” з російських глибинок: їх вже більш ніж місцевих 

У тимчасово окупований Мелітополь активно їдуть громадяни росії. На сьогодні їхня кількість перевищує число місцевого населення, якому доводиться жити в окупації, розповів міський голова Іван Федоров. 

"З кожним днем все більше кацапів з різних глибинок немитої росії «подорожують» до захоплених територій України. У Мелітополі кількість іноземних «туристів» - росіян, бурят, осетинів, кадирівців - перевищила кількість місцевих жителів, які вимушені залишатись в окупації”, - зазначив він. 

За його словами, окупанти настільки хочуть здаватися "своїми", що навіть використовують українську символіку, зокрема, чіпляють на автомобілі жовто-блакитні прапори. Селяться "іноземні туристи" у помешкання українців, які виїхали з окупованого міста, а тоді видають себе за цивільних й тим часом підслуховують людей на вулицях і перевозять окупантів у шкільних автобусах з написом "діти".

“Одного окупанти не зрозуміють: ніколи непрохані «гості» не стануть своїми на українській землі. Тож якщо «туристи» самі не візьмуть зворотній квиток на росію, їм з радістю допоможуть наші військові", - підсумував він. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, в низці міст та сіл Мелітопольського району Запорізької області противник активізував фільтраційні заходи. В ході перевірок російські окупанти особливу увагу окупанти приділяють телефонам - шукають підтвердження співробітництва з Силами оборони України.

Головне