В Криму зараз є три категорії людей: росіяни, колаборанти і проукраїнські свідомі громадяни

В Криму зараз є три категорії людей: росіяни, колаборанти і проукраїнські свідомі громадяни

В Криму наразі перебуваютьтри категорії людей: росіяни, колаборанти, які справпрацюють з окупаційним режимом, і проукраїнські свідомі громадяни.

Про це повідомив член Меджлісу, Голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру Ескендер Барієв в ефірі "Ми-Україна".

"На півострові є три категорії громадян. Перша категорія - це російські громадяни, які приїхали незаконно на територію Криму, на постійне помешканння. Вони "напічкані". Вони продовжують вірити в ЗС росії. Вони продовжують вірити в те, що їх захистять. Сказати, що у них почалася велика паніка - я поки що не можу. Хоча, є індикатори. Є інформація, що військовослужбовці відправляють свої родини на територію рф, зменшився попит на нерухомість, зупинився будівельний бізнес. Вони побоюються вкладати гроші в будівництво", — розповів Барієв в ефірі.

Друга категорія, яка перебуває наразі на Кримському півострові, це колаборанти, які добре знають півострів та підтримують росію. Третя категорія - свідомі українці. Однак їхні дії "зараз дещо обмежені".

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, російські окупанти вирили вздовж пляжів у Криму сотні кілометрів окопів. Про це свідчить відео, яке вдалося зняти з повітря. Також окопи вирили у Євпаторії.

У Генеральному штабі Збройних сил України розповіли, що вкотре фіксується евакуація окремих категорій громадян із тимчасово окупованого Криму. Останнім часом військовослужбовці російських окупаційних військ, які дислокуються в Перевальному, відправляють свої сім’ї до росії. При цьому раніше була інформація про те, що окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ.

Головне