Україна стане членом ЄС після війни, - Шольц

Україна стане членом ЄС після війни, - Шольц

російська федерація не виграє війну проти України, а Київ після перемоги стане членом Євросоюзу.

Таку думку виразив канцлер Німеччини Олаф Шольц на святкуванні 160-річчя Соціал-демократичної партії Німеччини, передає Spiegel.

"Гірка глава в історії нашого континенту, яку створив Володимир Путін у своєму імперіалістичному божевіллі, завершиться вступом вільної України до Європейського Союзу як повноправного члена", – сказав Шольц.

За його словами, СДПН повинна чітко стати на бік України. Саме завдяки політиці колишнього канцлера Віллі Брандта в Європі сьогодні діють принципи незастосування сили, непорушності кордонів і територіальної цілісності держав.

"Ми, соціал-демократи, з глибоким переконанням відстоюємо всі ці принципи", – додав Шольц.

Водночас, як зазначає Tagesschau, він додав, що в переговорах щодо вступу України та Західних Балкан до ЄС не повинно бути політично мотивованих скорочень.

"Цей шлях проходить крізь певний процес і певні правила. І, звісно, всі кандидати також повинні прийняти європейські соціальні стандарти", - сказав Шольц.

Канцлер знову підкреслив, що бачить Україну в майбутньому як члена ЄС і "те ж саме стосується Західних Балкан, Молдови і, в майбутньому, Грузії".

Нагадаємо, 12 травня польський Сенат ухвалив резолюцію про вступ України в НАТО за пришвидшеною процедурою.

“Після року жахливої ​​війни ми знаємо, що Україна, протистоячи росії, захищає Європу і є ключовою ланкою, що захищає континент від агресії зі Сходу”, – йдеться в тексті резолюції.

У резолюції зазначають, що “Україна сьогодні має найсильнішу армію на континенті з надзвичайним бойовим досвідом. Українська армія швидко переозброюється технікою НАТО та використовує оперативне мистецтво та тактику, яку розробляли десятиліттями західні союзники”. 

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, рф тримає у заручниках близько 24 000 цивільних українців.

Головне