У зв’язку із загрозою: по Україні почались превентивні відключення світла

У зв’язку із загрозою: по Україні почались превентивні відключення світла

У зв’язку із завдання російським окупаційним військом першого у 2023 році масованого ракетного удару по Україні в областях розпочались аварійні відключення світла. Превентивні вимкнення потрібні задля того, аби уберегти енергетичні об'єкти від можливого серйозного пошкодження. 

Відновлення електропостачання, як очікується, відбудеться після повітряної тривоги.

Аварійні відключення на Черкащині 14 січня 2023 року

 За розпорядженням "Укренерго" в Черкаській області введені в дію спеціальні графіки аварійних відключень , поінформував очільник місцевої ОВА Ігор Табурець.

"Енергетики тримають ситуацію під контролем і вживають заходів для убезпечення нашої енергосистеми", - додав він.

Превентивні вимкнення на Житомирщині 14 січня 2023 року

 "У зв'язку з загрозою ракетного удару по об'єктах енергетичної інфраструктури України, для збереження енергетичного обладнання, НЕК "Укренерго" застосувало превентивне відключення електроенергії з високовольтних центрів енергозабезпечення області", - йдеться у повідомленні "Житомиробленерго".

Екстрені відключення електроенергії в Кропивницькому 14 січня 2023 року

По Кіровоградській області введено екстрене розвантаження: відключено частину м. Кропивницького та західну частину області.

В решті області, за даними "Кіровоградобленерго" діють графіки "2 через 2".

Відключення електроенергії у Херсоні та області 14 січня 2023 року

"Окремі мікрорайони Херсона та 35 населених пунктів області тимчасово відключені від електроживлення", - написав голова Херсонської ОВ Ярослав Янушевич.

За його словами, електропостачання нині припинено майже 98,5 тис. абонентам.

Екстрені відключення на Сумщині 14 січня 2023 року

Міський голова Олександр Лисенко зазначив, що у Сумах відбуваються екстрені відключення електроенергії за розпорядженням "Укренерго". Пізніше він додав, що наразі у місті енергетикам вдається поступово відновлювати електропостачання.

Як писав "Ми-Україна" раніше, чергова ракетна атака рф на Україну досі триває. Сили ППО працюють в посиленому режимі, щоб ліквідувати всі ворожі об’єкти. Наразі вже відомо про успішну роботу протиповітряної оборони в низці областей.

Головне