У Миколаєві вихователька побила чотирьох дітей у приватному садочку. У дітей виявили садна, синці і подряпини. Поліція відкрила кримінальне провадження після звернень батьків.
Про це повідомили в ГУНП у Миколаївській області.
За даними правоохоронців, 26 червня до поліції звернулися батьки чотирьох вихованців приватного дошкільного закладу, які помітили у своїх дітей садна і подряпини. Встановлено, що від дій працівниці закладу постраждати хлопчик та троє дівчаток віком від півтора до трьох років.
Варто зауважити, що побиття дітей також зафіксували камери спостереження у садочку.
В поліції повідомили, що потерпілих направили на судово-медичну експертизу, яка має визначити ступінь тяжкості отриманих дітьми ушкоджень.
Наразі правоохоронці перевіряють інформацію щодо можливих інших постраждалих дітей у закладі та встановлюють усі деталі події.
Якщо вину виховательки доведуть, їй загрожує до шести років позбавлення волі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За понад добу в Україні втопилося 17 людей, з них дев’ять - діти
Як писав "Ми-Україна" раніше, у Києві через медичну недбалість хірурга помер 43-річний чоловік.