У британському Міноборони дали прогноз по визволенню Криму

У британському Міноборони дали прогноз по визволенню Криму

Тимчасово захоплений росіянами Крим Україна здатна провернути вже до кінця поточного року. Свіжий прогноз стосовно деокупації українського півострова озвучив очільник Міноборони Великої Британії Бен Воллес, пише The Washington Post.

Його позиція йде в розріз з точкою зору низки інших офіційних осіб Північноатлантичного альянсу.

"Те, що ми бачимо на полі бою, полягає в тому, що якщо ви вдарите по російських силах не в тому місці, вони фактично розваляться. Можна посилати молодих людей вмирати десятками тисяч, що вони й роблять, але не можна магічно створити танки та системи озброєння, які їм потрібні", - пояснив Воллес.

Голова оборонного відомства додав, що масштаби російських бойових втрат свідчать про непохитну віру російського диктатора Володимира Путіна у те, що перемогу він може отримати, увівши ще більше військ в Україну. На його думку, ймовірно, президенту рф не доносять правдивих даних про ситуацію на полі бою, а відтак він, скоріше за все, не усвідомлює "масштаби військових викликів його країні".

Воллес наголосив, що союзники та партнери Україні не збираються прийняти забезпечувати країну озброєнням, військовою технікою та фінансовою допомогою. Водночас західні лідери не здійснюють жодного тиску на українське керівництво, щоб воно йшло на переговори або будь-які територіальні поступки.

Як писав "Ми-Україна" раніше, росіяни готують провокацію на хімзаводі “Кримський Титан”, який розташовується у місті Армянськ, на півночі тимчасово окупованого Криму.

Головне