Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, примусово здав біологічні зразки

Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, примусово здав біологічні зразки

Суддя Олексій Тандир, який у ніч проти 26 травня насмерть збив на блокпосту в Києві 23-річного нацгвардійця, здав біологічні зразки. В прокуратурі наголосили, що їх у підозрюваного було відібрано примусово напередодні.

"За клопотанням прокуратури у судді примусово відібрали біологічні зразки. Наразі вони направлені експертам для дослідження. Результати мають надійти найближчим часом",повідомила речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

Вона додала, що на 27 травня запланований розгляд Вищою радою правосуддя прокурорського подання щодо дозволу на утримання Тандира під вартою.

"У разі, якщо цей орган визнає доводи прокурорів обґрунтованими, сторона обвинувачення матиме право звернутись до суду із клопотанням про обрання стосовно підозрюваного запобіжного заходу", - пояснила Максимець.

Нагадаємо, в ніч на 26 травня голова одного з райсудів Київської області скоїв наїзд на військовослужбовця Національної гвардії України. У результаті ДТП нацгвардієць від отриманих травм загинув на місці.

Колектив Макарівського районного суду визнав, що один з його суддів - Олексій Тандир - на заїзді в місто Київ зі сторони Житомира не впорався з керуванням автомобілем, що мало наслідком смерть людини. У відомстві пообіцяли максимально сприяти розслідуванню трагедії.

Того ж дня правоохоронні органи оголосили про підозру судді Тандиру.

Як писав "Ми-Україна" раніше, “мінімалка” в Польщі наступного року зросте. Влади країни планує здійснювати підвищення у два етапи - 1 січня та 1 липня.

Головне