Новіков: Санкції - це така ж зброя, як танки та літаки

<strong>Новіков: Санкції - це така ж зброя, як танки та літаки</strong>

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков назвав санкції такою ж зброєю, як танки і літаки. Про це він розповів ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна".

При цьому він навів приклад, як вже наступного дня після визнання італійської компанії Buzzi Unicem спонсором війни, її акції впали на 7%. 

"Публічний тиск на компанії, які продовжують працювати в росії, здатні забезпечити їхній вихід з рф і якомога більш швидку перемогу Україні. Споживачі в усьому світі налаштовані споживати продукцію лише підприємств, які є соціально відповідальними і не фінансують війну", - заявив Новіков.

Також він висловився і щодо ситуації з мережею  "Ашан". На думку чиновника, якщо у всьому світі люди почнуть маркувати компанію як міжнародного спонсору війни, це змусить "Ашан" вийти з рф. Також це може змусити компанію не фінансувати вбивства українців.

Раніше голова НАЗК Олександр Новіков заявив, що корупція – це хвороба, якою українців заразила росія. Він додав, що росія взагалі є розповсюджувачем корупції у світі, корупції та рабства. 

Як повідомляли "Ми-Україна", президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. Серед громадян, щодо яких запроваджено персональні спеціальні економічні санкції, не лише росіяни. Санкції, які запровадив Володимир Зеленський, розраховані на 50 років. Аналогічні санкції тепер можуть ввести США та ЄС.

Головне