США з 2024 року почнуть зміцнювати протиракетну оборону військових баз на Гуамі

США з 2024 року почнуть зміцнювати протиракетну оборону військових баз на Гуамі

Перша хвиля захисту, призначена для протидії комплексним ракетним загрозам Гуаму, включатиме радари, пускові установки, перехоплювачі та систему командування та управління, і вони будуть розміщені на острові наступного року.

Про це повідомляє Defense news.

Раніше Агентство з протиракетної оборони США запросило понад $800 млн на захист баз від різних загроз, включно з гіперзвуковими, балістичними і крилатими ракетами. Агентство має намір співпрацювати з ВМС США.

Ще 38,5 мільйона доларів підуть на оновлення програми командування й контролю, управління бойовими діями та зв’язку MDA для підтримки оборони Гуаму.

Армія США готова надати агентству три нові радари LTAMDS, різні системи ППО середньої дальності, а також інтегровану систему бойового управління засобами ППО і ПРО (IBCS). ВМС готові надати системи протиракетної оборони Aegis. Також бюджет на 2024 фінансовий рік передбачає постачання чотирьох радарів AN/TPY-6.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки підтвердили, що російські окупаційні війська використовують у війні проти України китайські боєприпаси.

“Сполучені Штати підтвердили, що китайські боєприпаси використовувалися на полях битв в Україні, і підозрюють, що вони були випущені російськими військами. Чи були боєприпаси поставлені Китаєм, залишається незрозумілим, повідомили джерела в адміністрації США”, — йдеться у повідомленні агентства Kyodo News.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Рубіжному окупанти залишають на роботі тільки власників російських паспортів.

Відтепер житель окупованої території не вважається громадянином України з моменту подачі заяви, а не її розгляду та ухвалення рішення.

Головне