SpaceX всьоме відправила Cargo Dragon на МКС

SpaceX всьоме відправила Cargo Dragon на МКС

Вантажний корабель Cargo Dragon компанії SpaceX у ніч проти 15 березня відправився на Міжнародну космічну станцію. Про це повідомили у NASA.

Запуск корабля відбувся за допомогою ракети-носія Falcon 9 з космодрому на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Cargo Dragon повинен доставити на МКС 2,8 тонни вантажів, зокрема, продовольство, обладнання та матеріали для наукових експериментів.

Пристикується корабель до модуля Harmony американського сегменту МКС вдень 16 березня. Це відбудеться в автоматичному режимі.

Це вже сьомий політ Cargo Dragon 2 на МКС. Перевагами цього корабля є можливість доставляти на 20% більше вантажу та здатність автономно стикуватися зі станцією. Крім того Cargo Dragon є єдиним космічним кораблем, який може повертати вантажі на Землю.

https://twitter.com/NASA/status/1635801441569849346

Нагадаємо, NASA і SpaceX у четвер, 2 березня, запустили космічний корабель Crew Dragon разом з новим екіпажем астронавтів на Міжнародну космічну станцію.

Як повідомляли "Ми-Україна", компанія мільярдера Ілона Маска SpaceX обмежила використання інтернету Starlink для дронів на фронті України. Інтернет Starlink не можна буде використовувати для управління дронами. Рішення аргументували тим, що “сервіс ніколи не призначався для використання як зброї”.

Головне