СБУ встановила особи відповідальних за удар по будинку в Дніпрі

СБУ встановила особи відповідальних за удар по будинку в Дніпрі

Служба безпеки України ідентифікувала російських військових, які причетні до ракетного удару по житловому будинку в Дніпру.

Про це повідомляє пресслужба відомства в Telegram-каналі.

"Кожен воєнний злочин росіян має конкретного виконавця. Служба безпеки встановить і оприлюднить дані всіх поіменно – щоб жоден убивця не уникнув покарання. Нехай кожен із тих, хто натискає "пуск", хто причетний до таких злочинів, потім щохвилини чекає на відплату. І вона обов’язково буде. Спецслужба уже зібрала величезний масив доказів для міжнародних судів, і з кожним днем війни розширює та доповнює його", - повідомив очільник СБУ Василь Малюк.

Загалом до цього злочину причетні кілька десятків осіб. Серед них:

  • командир 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку (в/ч 33310) полковник Тимошин Олег Євгенович, 21.06.1971 року народження;
  • командир авіаційного загону 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку майор Іваненко Олексій Сергійович, 08.02.1987 року народження;
  • начальник штабу авіаційної ескадрильї авіаційної групи Дмитро Голенков, 01.09.1978 року народження;
  • штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Григор’єв Денис Анатолійович, 07.06.1982 року народження;
  • штурман 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Назиров Дінар, 03.07.1985 року народження;
  • інженер по авіаційному озброєнню 52-го важкого бомбардувального авіаційного полку Поцелуєв Євген, 16.06.1980 року народження.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, у розслідуванні OSINT-ком’юніті Molfar було названо 44 росіянина, кожен з яких причетний до обстрілу Дніпра 14 лютого.

Головне