Російські окупаційні війська здійснили три прицільні удари по локомотивах "Укрзалізниці" у Запоріжжі та Сумській області, внаслідок чого загинув помічник машиніста.
Про це повідомляє голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський.
Ворожі обстріли зафіксували вранці, 25 червня. За словами Перцовського у двох випадках трагедії вдалося запобігти завдяки вчасній реакції залізничників.
“Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині. Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав”, – заявив Перцовський.
Проте третій ворожий приліт у Запоріжжі став смертельним для одного зі співробітників компанії. Машиніст поїзда встиг перейти у безпечне місце, а його колегу врятувати не вдалося.
“Третій приліт у Запоріжжі став трагедією – машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося”, – наголосив очільник “Укрзалізниці”.
Він додав, що наразі всі деталі та обставини трагедії опрацьовуються фахівцями. Перцовський запевнив, що компанія вже перебуває на зв'язку з рідними та близькими загиблого залізничника і надасть їм максимальну підтримку та допомогу.
Як писав "Ми-Україна" раніше, через обстріл на Херсонщині загинули працівники норвезької організації NPA, тому місія тимчасово зупинила всі свої операції з розмінування в Україні.