росія скорочує кількість поїздів в Крим: залишаться лише сім

росія скорочує кількість поїздів в Крим: залишаться лише сім
Фото: t.me/Aksenov82/9742

Окупаційна "влада" Криму оголосила про суттєве скорочення залізничного сполучення між росією та захопленим півостровом. З близько двох десятків поїздів, які курсували до Криму, щоденно залишаться лише сім маршрутів.

Як повідомив підконтрольний Кремлю гауляйтер Криму Сергій Аксьонов, відповідне рішення ухвалив так званий оперштаб спільно з компанією "Гранд Сервіс Експрес", окупаційним "міністерством транспорту" та керівництвом "Кримської залізниці".

Згідно з новими правилами, щоденно до Криму і у зворотній бік курсуватимуть лише сім поїздів з Москви, Санкт-Петербурга, Адлера і Пскова. Усі вони прямуватимуть до станції Керч-Південна.

Серед маршрутів, які залишаються: поїзди Санкт-Петербург-Севастополь, Москва-Сімферополь, Москва-Севастополь, Адлер-Сімферополь, а також кілька додаткових рейсів з причіпними вагонами з інших російських міст.

Водночас усі інші поїзди, що курсували до Криму цього сезону, поступово скасовуватимуть протягом найближчих двох тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна "закриває пляжний сезон" в Криму - заява МО

На офіційному сайті "Гранд Сервіс Експрес" зазначається, що компанія обслуговує понад 20 пар поїздів далекого сполучення між містами рф і окупованим Кримом. Серед них були маршрути з Москви, Санкт-Петербурга, Омська, Адлера, Пермі, Кисловодська, Мурманська, Челябінська і інших міст росії до Сімферополя, Севастополя, Євпаторії і Феодосії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, супутникові знімки показали, що росія продовжує нарощувати фортифікації навколо Кримського мосту на тлі посилення ударів ЗСУ по окупованому Криму.

Головне