Міністерство оборони України заявило про "закриття пляжного сезону" в окупованому Криму після серії успішних ударів Сил оборони по об'єктах ППО, паливній і енергоінфраструктурі півострова.
"Закриваємо пляжний сезон у Криму. Лише за останні дні Сили оборони вразили на півострові: нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси ППО "Панцир" і С-400, радіолокаційні станції "Небо-У" і "Каста". Прогноз для туристів несприятливий", – вказано в повідомленні Міноборони.
Днями міністр оборони Михайло Федоров заявив, що українські дронарі поступово ізолюють окупований півострів від російської військової логістики.
"По суті відбувається ізоляція Криму дронами. І в найближчий час виглядає так, що Крим перетвориться в острів", – зазначив він.
Про наростання тиску на російське угруповання в Криму також заявив командувач Сил безпілотних систем Роберт "Мадяр" Бровді. Він наголосив на тому, що Москва продовжує триматися за Крим як за головний символ війни, однак використання півострова як плацдарму для атак на Україну поступово втрачає військовий сенс.
"Крим у якості плацдарму для атак на Україну – то вже військовий абсурд", – написав "Мадяр".
Він додав, що Сили безпілотних систем продовжують послідовно знищувати російську систему ППО, виснажувати логістику, енергетичну інфраструктуру та військові ресурси окупантів і підкреслив, що "Крим покладе Москву, це точка психологічного зламу".
Нагадаємо, лише у ніч на 20 червня Сили оборони уразили чотири газові компресорні станції в Криму, автомобільний міст через Генічеську протоку, який використовується росіянами для військами для забезпечення логістики між окупованим півостровом і південним угрупованням військ рф, і рейдовий буксир в захопленому Скадовську. В ніч на 22 червня дрони атакували Таврійську ТЕС та будівлю ФСБ рф в Криму.
Як писав "Ми-Україна" раніше, 22 червня окупаційна "влада" Криму зупинила бронювання, прийом і розміщення дітей у таборах, санаторіях і інших закладах відпочинку на півострові до 1 вересня.