Президент Бразилії відмовив Путіну на запрошення приїхати в рф

Президент Бразилії відмовив Путіну на запрошення приїхати в рф

Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що відмовився приїхати в росію на запрошення російського президента Володимира Путіна. 

Про це да Сілва повідомив на своїй сторінці в Twitter. Він розповів, що нещодавно провів телефонну розмову з російським диктатором.

"Я подякував йому за запрошення поїхати на Міжнародний економічний форум у Санкт-Петербурзі і відповів, що наразі не можу поїхати до росії, але підтвердив готовність Бразилії разом з Індією, Індонезією та Китаєм вести переговори з обома сторонами конфлікту в пошуках миру", - йдеться в повідомленні в соцмережі.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Копенгаген виступив із пропозицією провести у Данії у липні цього року мирні переговори, які могли б сприяти встановлення миру в Україні. Проте до них мали б долучитись Китай, Бразилія та Індія. Очільник МЗС Данії Ларс Локке Расмуссен розповів, що участь у саміті мають брати не лише партнери і союзники української сторони. А відтак, перед проведенням зустрічі, необхідно докласти зусиль для його організації.

Крім того, бразильський лідер Луїз Інасіо Лула да Сілва знову пропонує посередництво у мирних перемовинах між росією та Україною. Да Сілва заявив, що він хоче знайти “золоту середину” для країн. Президент Бразилії і до цього неодноразово закликав до створення групи країн, не залучених до війни, яка могла б виступати посередником у мирних переговорах, щоб покласти край конфлікту, і пропонував поступки з обох сторін. Одна з його ідей полягала у тому, щоб віддати Крим рф.

Головне