Повітряну тривогу через зліт МіГів ігнорувати не можна: Ігнат роз'яснив чому

Повітряну тривогу через зліт МіГів ігнорувати не можна: Ігнат роз'яснив чому

Повітряна тривога, який вмикається в Україні у зв'язку з активністю російських МіГ-31, є тим сигналом про небезпеку, який не можна ігнорувати.

На цьому в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” наголосив речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат.

"Є різні типи повітряних тривог. Наприклад, ті, які звучать внаслідок ракетної небезпеки, коли є загроза застосування балістичного озброєння. Повітряна тривога від МІГ-31 – карта одразу стає червоною, бо ракета може долетіти до будь-якої точки України", – пояснив він.

Нагадаємо, в Україні ось уже декілька днів спостерігаються численні масштабні повітряні тривоги. Вони пов’язані з активністю тактичної авіації рф, загрозою застосування ОТРК наземного базування та польотами МіГ-31К.

Радянський висотний винищувач-перехоплювач дальнього радіуса дії МіГ-31К здатен вражати ціль на відстані до 2 тис. км. Цей літак є носієм аеробалістичних ракет “Кинджал”.

Як повідомлялось, 16 березня після 9 ранку по всій території України лунала повітряна тривога. Моніторингові пабліки повідомили, що її було оголошено через зліт МІГ 31-К ВПС рф.

Як писав "Ми-Україна раніше, журналіст Рікард Йозвяк повідомив, що влада Грузії допустила на огляд до Міхеїла Саакашвілі бригаду польських лікарів. За його словами, медики з Польщі оглянуть громадянина України на території Грузії. Дата, коли саме польська делегація медиків відправиться в цю країну, наразі невідома.

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі не зможе вийти на свободу, навіть якщо його помилують.

Головне