Подоляк: Росія хоче знизити інтенсивність війни та підморозити конфлікт

Подоляк: Росія хоче знизити інтенсивність війни та підморозити конфлікт

Росія прагне знизити інтенсивність війни в Україні та  "підморозити конфлікт". Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна". 

"Сьогодні очільник розвідки однієї європейської країни говорить: "Ви знаєте, ми так оцінили, що в росії багато ресурсів, а далі вести війну - треба щось думати". Ну я вам скажу так. По-перше, у росії обмежена кількість ресурсів для ведення такої інтенсивності війни. От, навпаки, що росія сьогодні робить? Сценарій номер один, який для них бажаний і про який постійно говорять - це суттєво знизити інтенсивність війни і підморозити конфлікт. Так, для цього у них багато ресурсів. Але для такої інтенсивності, як сьогодні - в них ресурси дуже обмежені. І в мене питання - напередодні війни ті ж самі очільники тих самих розвідок казали, що ні, росія ніколи не нападе, тому що вона інтегрована в економічний простір Європи. І так само сьогодні вони помиляються, оцінюючи неправильно росію", - заявив Подоляк.

При цьому він закликав союзників максимально збільшити допомогу Україні.

"Сьогодні треба навпаки збільшити максимально ресурсне забезпечення України, щоб пришвидшити фіналізацію війни. Тому що росія не може адекватно забезпечити своє військове виробництво як таке. І саме сьогодні можна, збільшивши допомогу Україні військово, ну мається на увазі, снарядам, ракетами… Дальнобійні ракети сьогодні наприклад в кількості 2-5-10 тисяч одиниць вирішують по суті існування, дуже швидко вирішують існування окупаційного угруповання включно з Кримом", - наголосив радник голови ОПУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", у війні, яку росія розпочала в Україні, зараз відбувається переломний момент, заявив Михайло Подоляк.

Головне