Плетенчук: росіяни фарбують кораблі у чорний колір, щоб їх було важче ідентифікувати

Плетенчук: росіяни фарбують кораблі у чорний колір, щоб їх було важче ідентифікувати

Окупанти стали застосовувати нову схему маскування, тепер росіяни фарбують кораблі у чорний. Чи має це якийсь сенс в ефірі "Ми-Україна" розповів речник Військово-морських сил ЗС України Дмитро Плетенчук.

"Вони зафарбовують у чорний колір передні та задні частини кораблів, щоб у нічний час доби було важче визначити тип корабля, також для того, щоб його можна було сплутати з чимось іншим і на нічному фоні це нібито має їм якось допомоги. Знаєте, є таке прислів’я українське: "Дурень думкою багатіє". Це про цю ситуацію. Ці методи були використані ще у Другу світову війну. Як це їм допоможе? Побачимо згодом", - зазначив він.

Як відомо, станом на ранок неділі, 16 липня, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває 11 кораблів російського флоту. Серед них є два носії високоточної зброї, загальний залп складає 12 крилатих ракет "Калібр". Ще один ракетоносій є в Середземному морі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, керівник експертної групи з питань внутрішніх комунікацій Міністерства оборони Василь Павлов заявив, що російсько-українська війна не завершиться після фактичної перемоги України. Вона буде продовжуватися, аж поки росія не розвалиться. 

Головне