Найбільша за 140 років злива у Гонконгу затопила все місто (відео)

Найбільша за 140 років злива у Гонконгу затопила все місто (відео)

У Гонконгу розпочалися найсильніші дощі за 140 років, вони затопили затопила станції метро, водії застрягли на дорогах. Влада призупинила роботу шкіл і закликала громадськість шукати безпечних притулків. Про це пише CNN.

Влада була змушена рятувати автомобілістів, які застрягли у своїх машинах.

Злива почалася пізно ввечері в четвер, коли обсерваторія Гонконгу зафіксувала понад 158 міліметрів, що є найвищою погодинною кількістю опадів з початку ведення записів у 1884 році. Згідно з онлайн-сайтом даних про погоду OGimet, у деяких частинах густонаселеного міста з населенням 7,5 мільйона населення випало майже 500 мм опадів за 24 години.

Екстремальні умови застали зненацька багатьох жителів і сталися лише через кілька днів після того, як Гонконг накрив найсильніший тайфун за останні п’ять років.

Злива і потоп у п'ятницю спричинили масові збої в транспорті та бізнесі у фінансовому центрі, фондовий ринок скасував ранкові торги, а всі школи закрили на день.

Як писав “Ми-Україна” раніше, минулої доби, 7 вересня, загальні бойові втрати ворога у війні проти України поповнилися ще 640 загарбниками. Таким чином від початку повномасштабного вторгнення окупаційне військо втратило понад 267,5 тис. військовослужбовців.

Головне