На північних кордонах України може зрости активність рф: аналітик розповів про причини

На північних кордонах України може зрости активність рф: аналітик розповів про причини

Російські окупаційні війська можуть почати нарощувати активність на білоруському напрямку. Таким чином вони хочуть відволікти увагу Збройних сил України від бойових дій на східних напрямках.

Про це повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі марафону "Ми-Україна" на телеканалі "Ми-Україна". Він зазначив, що активність росіян на сході України також буде продовжуватися.

"Виключати того, що якісь додаткові резерви почнуть готувати російські сили на території росії і перекидати на інші напрямки, не можна. Як в не можна виключити того, що росія може почати нарощувати свою активність на білоруському напрямку. Просто це робиться для відволікання наших сил. Для відтягування", - пояснив Мусієнко.

За його словами, російська армія також розуміє, що українські війська будуть готуватися і проводити контрнаступ. Вони будуть намагатись цьому різними способами зашкодити.

Як повідомляли "М-Україна" раніше, радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк розповів, що українські захисники будуть готові йди в контрнаступ орієнтовно через два місяці. Він підкреслив, що для цього наші оборонці потребують далекобійних ракет та достатнього запасу артилерійських боєприпасів. Радник голови ОП також розповів газеті, що росія перекинула у Бахмут велику частину свого навченого військового персоналу, залишки своєї професійної армії, а також найбоєздатніші приватні компанії – “вагнерівців”.

Крім того, аналітики Інституту вивчення війни розповіли, що швидка кульмінація наступу окупантів поблизу міста Бахмут, спроба штурму Вугледара, а також наступ військ росії в Луганській області, який зупинився, можливо, створюють гарні умови для контрнаступальних операцій Збройних сил України

Головне