На Лимано-Куп’янському напрямку ворог за день 23 рази застосував авіацію

На Лимано-Куп’янському напрямку ворог за день 23 рази застосував авіацію

На Лимано-Куп’янському напрямку ворог за день 23 рази застосував авіацію. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш у ефірі "Єдиного марафону".

“На Лимано-Куп’янському напрямку сьогодні було зафіксовано високий показник використання авіації противником. 23 рази він застосував свою тактичну та армійську авіацію, зокрема штурмовики Су-35, Су-25 та гелікоптери Ка-52”, - сказав Євлаш.

На цьому напрямку противник відновив свої спроби прощупати нашу оборону - тричі в районі Макіївки намагався атакувати наші позиції, проте безуспішно.

Окупанти завдали 566 обстрілів по позиціях ЗСУ окрім цього шість ударів здійснили дронами-камікадзе. 

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін найбільше бажає, щоб світ втомився від України. Однак зустріч міністрів ЄС, яка 2 жовтня пройшла у Києві, доводить, що у нього нічого не вдається. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі.

За словами очільника українського зовнішньополітичного відомства, приїзд міністрів ЄС у Київ це не просто жест символічної підтримки.

“Ми завжди знаходитимемо рішення і найбільше очікування Путіна полягає в тому, що Захід і світ втомляться стояти на боці України в цій війні. На це росія спрямовує величезні ресурси. Але ми не повинні їй підігравати. Я маю на увазі тих експертів і журналістів, які поширюють ці тези. Тому що є чітке розуміння, що росія сьогодні це загроза всій Європі, в ширшому сенсі – всьому світу. Але в нас є єдність”, – наголосив Кулеба.

Як повідомляли “Ми-Україна”, голова МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає, що у Євросоюзі може виникнути “критичний момент”. На це вплинуть через політичні зміни у Сполучених Штатах та Словаччині, зазначив литовський міністр.

Головне